VÍTEJTE V SUNSET PLAZA BEACH RESORT

Objevte pravý klenot! Užijte si čtyřdiamantovou all inclusive službu a špičkový zážitek, jen 10 minut od letiště PVR a 5 minut od centra Puerto Vallarta. Relaxační dny u nekonečného bazénu nebo u bazénu pro dospělé s balijskými lehátky nebo si dopřejte relaxační masáž, zatímco mladší hosté se zabaví v dětském klubu. Vynikající kuchyně, prémiové nápoje spolu s luxusním ubytováním, vše s 100% výhledem na oceán doplněným o světovou službu komorníka.


ALL INCLUSIVE PLÁN

 

 


REZERVUJTE PŘES NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A ZÍSKEJTE SPECIÁLNÍ VÝHODY

 Nejlepší cena garantována

 Bez dodatečných nákladů nebo provizí

 Flexibilní storno podmínky

 


VYBERTE SI SVŮJ OBLÍBENÝ POKOJ

sea view rooms  at Sunset Plaza Beach Resort

POKOJ DELUXE S VÝHLEDEM NA OCEÁN

Intimní, neformální, vzrušující. Tyto útulné pokoje s výhledem na oceán jsou speciálně navrženy k tomu, aby podněcovaly vaše smysly.

Maximální kapacita:

Faculty Room at Sunset Plaza Beach Resort

APARTMÁN S JEDNOU LOŽNICÍ A VÝHLEDEM NA OCEÁN

Elegantní, prostorné, nezapomenutelné. Užijte si vynikající zážitek v jedné z našich krásných luxusních apartmánů s soukromými terasami a úchvatným výhledem na oceán.

Maximální kapacita:

LIVE A FOUR DIAMOND EXPERIENCE IN PUERTO VALLARTA

SMAK A DOZVĚDĚT SE
NEJLEPŠÍ RESTAURACE V PUERTO VALLARTA

Od našich jedinečných restaurací a barů po živé tematické večery oslavující kuchyni z míst jako Itálie, Španělska, Mexika, Asie a dalších, najděte dokonalou restauraci pro každou chuť a příležitost. Užijte si kreativní a la carte kuchyni a výhled na oceán v restauraci El Mirador. Ochutnejte autentické italské chutě v Lucianu. Sejděte se na koktejly, lehké občerstvení a jedny z nejlepších odpoledních výhledů v Puerto Vallarta v lákavém Sunset Lobby baru. Pro hosty, kteří preferují klidné jídlo na pokoji nebo na své soukromé terase, je k dispozici 24hodinový pokojový servis.

best dishes in Sunset Plaza Beach Resort

NECHEJTE SE ROZMÁZLIT A RELAXUJTE NA MAXIMUM
V ZENSET SPA

Užijte si relaxační den v lázních v Puerto Vallarta, plný klidu a harmonie, ideální k obnovení vašich smyslů a rozmazlování se všemi našimi službami, od relaxační masáže s výhledem na oceán v naší palapě za zvuku vln až po masáž dle vašeho výběru v pohodlí vašeho pokoje.

EXPERIENCE
SUNSET PLAZA BEACH RESORT

Užijte si zdarma malé luxusy jako parkování a Wi-Fi na celém pozemku spolu s třemi úžasnými bazény, vybraným lázněm, přístupem na pláž a mnohem více. Vaše zážitky začínají s naší 24-hodinovou personalizovanou službou komorníka, která se postará o vše, co potřebujete, včetně vybalení zavazadel, rezervace lehátek na pláži a poskytování služeb concierge.

 

100% POKOJE A APARTMÁNY S VÝHLEDEM NA OCEÁN

Obdivujte panoramatické výhledy, které nabízí Sunset Plaza Beach Resort. Všechny pokoje mají 100% zaručený panoramatický výhled na Tichý oceán. V našem resortu si můžete užít scenérii zátoky Banderas spolu s horami zelených odstínů a úchvatným západem slunce v karmínových barvách.

 

TERRASA S JAKUZZI

Užijte si relaxační koupel s úchvatným výhledem na pláž Puerto Vallarta z naší oblasti s jakuzzi, ideální pro uvolňující okamžiky.

 

best dishes in Sunset Plaza Beach Resor

SLUŽBA POKOJE 24 HODIN

Pro kompletní zážitek vám nabízíme náš servis pokoje dostupný 24 hodin denně. Užijte si okamžik klidu při konzumaci toho lahodného dezertu, který vás neopustil, nebo toho úžasného speciálního jídla, které chcete vyzkoušet. Užijte si snídani v posteli nebo zůstaňte na intimní večeři v pohodlí vašeho pokoje.

 

SLUŽBA KOMORNÍKA

Od žehlení připraveného na důležité setkání, přes doporučení místa ve městě až po rezervaci romantické večeře na pláži. Žádná žádost není malá ani nesplnitelná, bez ohledu na denní dobu. Služba komorníka ve Sunset Plaza Beach Resortu se postará o to, aby vaše potřeby byly splněny nepřetržitě.

 

cleaning the bath

ROŽIJTE NÁŠ LUXUSNÍ A INTIMNÍ
PLÁŽOVÝ RESORT V PUERTO VALLARTA

SPECTACULAR LUXURIES

CREATIVE CUISINE

EXCEPTIONAL VIEWS

GOURMET STYLE

SPACIOUS ACCOMMODATIONS